Jak si efektivně značit, co mým kočkám chutná

Pokud máte více než jednu kočku, nebo je vaše kočka vybíravá, není jednoduché se v tom, co jí chutná/nechutná vyznat. Podle průzkumu máme na trhu víc než 20 značek, které nabízejí různé produkty od granulí přes paštiky až po kapsičky.

Každá značka obsahuje různé hodnoty v poměru masa (bílkovin), tuků a sacharidů a dalších nutrientů.

Je možné mít přehled o tom, co vaše kočky mají rády, ale nemusí to být úplně zdravé. Nebo mít možnost vybírat zdravější variantu.

Proto v aplikaci je volba vybírat jídlo ze 3 hlavních pozic:

  1. z přehledu – kde se zobrazí TOP 5 oblíbených jídel všech koček,
  2. z detailu kočky – pro každou kočku zvlášť, kde je možné si vybrat buď konkrétní krmivo nebo prohlížet navrhovaná krmiva
  3. z editace kočky – kde je možné kromě hodnocení, navíc kompletně editovat, mazat, přidávat a sledovat změnu její chuti v čase

Jak často a kdy je dobré si jídlo značit?

  • Ideálně hned potom nebo v den, kdy jej kočce dáte
    • Když máte více koček, je dobré sledovat, která ho jí. Zda miska zůstala poloprázdná a zároveň je potřebné poznat povahu svojí kočky. Existují kočky, které si jídlo dávkují po částech a nemusí to znamenat, že jim jídlo nechutná.
  • Také doporučuji sledovat její chutě v čase a jedno krmivo hodnotit i vícekrát, případně editovat hodnocení. Pokud se kočka daného jídla právě přejedla, nemusí mít delší čas na toto jídlo právě chuť. Krmiva je možné editovat v detailu kočky, kde se po editaci vykreslí graf změn chutí v čase pro poslední přidané hodnocení.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s