Halloween s mou kočkou

31. října patří svátku Halloween. Sice u nás není tak populární, ale každoročně stále častěji pronikají tradice z Ameriky v upravené podobě i do našich lokalit. Jak ho trávíte s vaší kočkou vy?

Udělejte si strašidelný večer společně

Nejlepší dárek pro vaši kočku je čas, který tráví s vámi. A to nejen na Halloween. Tento den je ideálním dnem, kdy si můžete doma udělat tmavou atmosféru, vyzdobit kočičí hrad strašidelnými hračkami/myškami nebo postavit společný strašidelný kočičí bunkr. 

Kočky jistě ocení nové doupě na hraní a vy se můžete pustit do té nejstrašidelnější noci vašeho života plného utíkání, honění nebo skrývání se před zuřivými drápy.

Oživení atmosféry laserem

Prosviťte si tmavý byt laserem, který mohou vaše kočky chytat. Hru jim nijak nezjednodušujte a pořádně se s nimi zabavte.

Nové hračky

Na Halloween se můžete schovat nejen v kočičím bunkru před příšerami zvenčí, ale i v různých kočičích tunelech. Vyzkoušejte s kočkami projít jejich tunelem. Najděte nové cestičky, kombinace a úkoly, které mohou vyřešit.

Například strašidelný pavouk nebo had navoněný šantou nebo kozlíkem by mohl být ideální hračkou.

Pohodový večer u strašidelného filmu

Pokud raději preferujete méně akční večery, doporučujeme sledování filmu. Udělejte si doma pohodovou atmosféru u čaje a k filmu připravte kočkám stejné pohodlí v jejich pelíšcích. Přemístěte je na jiné místo nebo na sedačku k vám a pusťte si film společně.

Nalaďte se tematicky společně

Pokud chcete přece jen slavit, je možné do kostýmu obléci i vaši kočku. Na e-shopu TLAPKA.CZ mají výběr různých kočičích halloweenských kostýmů.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s