Môj život so Stacy Pampeliškovou – časť 2

Stacy už u nás býva vyše mesiaca. Za ten čas sme zistili, že okrem hier na schovávačku miluje všetky možné domáce práce, ktoré vykonávame.

Tu je zoznam jej TOP 5 najobľúbenejších domácich činností:

1 – Vysávanie

Nepoznám mačku, ktorá by sa nebála vysávača. Väčšina mojich mačiek, ktoré som mala v minulosti, len čo vysávač videli, utekali sa skryť do najhlbšieho kúta v celom byte, aký bol dostupný. No naša Stacy, by sa najradšej počas vysávania na ňom vozila a naháňala šnúru alebo hadicu bez ohľadu na to, či je zapnutý alebo vypnutý.

1

2 – Pranie a sušenie šiat

Vždy, keď sa ide prať Stacy asistuje v kúpelni, prinajhoršom skočí rovno do práčky. Po vyvešaní vecí sa poctivo väčšinou celú dobu suší s nimi a najradšej sa zapája do premiestňovania ponožiek zo sušiča po byte. Už iba ju naučiť uložiť ich na správne miesto, ideálne zotriedené.

3

3 – Čistenie

Nedávno sme čistili a prali koberec, ktorý mimochodom ona úplne zdemolovala a nebolo sekundy, aby Stacy pri tom nebola. Najzaujímavejšou častou, bolo samotné čistenie, čo sme si pôvodne mysleli, že pred vodou bude utekať.

4

4 – Triedenie šiat a dokumentov

Jedna zo Stacyných najobľúbenejších činností. Vždy, keď má možnosť kategorizovať moje pracovné dokumenty alebo organizovať ponožky sa tejto činnosti ujme. Naposledy mi povyberala zo šuflíka všetky iPhone káble, nabíjačky a čipy do práce a nanosila ich na jedno miesto za skriňu, kde ledva bolo možné sa k nim dostať. Najhoršie je, že väčšinu (ak nie aj všetky) šuflíky si vie pootvárať sama, človek už pred ňou nič neschová.

5

5 – Umývanie riadu

Umývanie riadu má Stacy rada najmä z dôvodu naháňania prúdu vody počas tečenia. Taktiež sa celkom rada napije vody plnej jary a mydla, úplne ignorujúc svoju misku plnú čerstvej čistej vody.

IMG_5806

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s