Tesco – Hip Hopka

Začiatkom semestra sme s Tomášom po letných prázdninách stále doháňali hodiny v Tescu. Smola bola, že sme pracovali každý v inom Tescu – ja na Zlatých Pieskoch a Tomáš na Kamennom námestí a nikdy sme spolu neboli. O to viac ale super bolo, že obaja sme si našli v rôznych tescách kolegov, s ktorými sa dalo chodiť spoločne von.

Jedným z takých kolegov bola aj naša spolužiačka Iva z ročníka pod nami, ktorá bývala aj na rovnakom intráku. Veľmi sme sa zo začiatku radi nemali – žiarlila som na ňu, má blízke vzťahy s chalanmi bez ohľadu, či sú zadaní alebo nie. No keď som ju spoznala bližšie, zistila som, že máme oveľa viac spoločného ako som si myslela a celkom si rozumieme.

Jedným z našich záujmov bol Hip Hop, čo sa Tomášovi nepáčilo, lebo on Hip Hop priamo nenávidí. No ja som vyrastala s bratom na Dramatikz, Rytmusovi, Čistý chov a mnoho iných skupín a hip hop mám tak nejako v krvi. Tak sme sa jedného dňa dohodli, že pôjdeme spolu na hip hopku.

Na tento deň som sa pomerne dlho tešila, ale už od začiatku mi nevychádzal, lebo v Tescu mi napálili na sobotu 14 hodinovú zmenu a v rámci nadšenia na večer som omylom nablokovala namiesto 14 ks minerálok 40 ks extra drahého čaju, alebo som pozabudla sem tam používať button množstvo, čo pri predaji môže byť trochu problém (rozhodne teda nie pre kupujúceho 😀 ).

Po 14 hodinovej zmene som mala ledva hodinu a pol aby som prišla zo Zlatých pieskov na intrák, prezliekla sa a stretla sa so všetkými v meste. Pred hip hopkou sme si kúpili ešte flašu tatranského čaju a začali oslavovať po svojom. Zraz bol ako inak pred Tescom – časom som toto miesto prestávala mať čoraz menej a menej rada. Taktiež som zistila, že 14 hodín v práci bez jedla, a potom poldecáky tantraského nejdú veľmi dokopy.

Na Hip-hopke bolo už super, Ive som na záchode vykecala opitá všetky tajomstvá. Neskôr sa k nám pridala Zuzka s Lukášom a Samo s kamarátom Filipom. Všetci ako inak robili a brigádovali s nami v Tescu.

2

Na koncerte hrala Lúza a my sme boli radi, že sa tlačíme niekde v strede davu. Hrali aj pár mojich obľúbených pesničiek.

1

Domov sme sa vracali po polnoci a ja som sa zase dala na cestu pešo až do Petržalky. Našťastie som bola ešte opitá a neuvedomila som si, ako ďaleko to je a koľko sme toho prešli. Ešteže Tomáš poctivo na mňa dával celý večer pozor a vytrpel si to s nami. Myslím však, keď som mu o týždeň na to oznámila, že som sa s Ivou prihásila do tanečnej školy na hip hop a ako plánujem na intráku trénovať nové pózy  a otočky, nebol veľmi nadšený.

3

 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s