Kamil na výlete v Bratislave

Kamilova cesta do Bratislavy. Naša cesta začala ako vždy – zábavne. Moja mama ho totiž vypravila na túto dlhú cestu s taškou vetšou ako polovica úložného priestoru v autobuse a to som chcela poslať iba jedny topánky. Ale tak viete, rodičia sa nezaprú. Potom sme trávili čas v sade Janka Krála, kde je faaakt pekne.

DSCF5448 DSCF5421
DSCF5411
12167_1057706300941_1774394049_106609_7930743_n

Otestovali sme kvalitu bratislavských listov a dostatočne sme aj fotograficky zdokumentovali. Potom sme uvítali na môj intrák, kde je to trochu kontaminovane slovnaftom, ale tak zatial nemame z toho následky, čo je dobre 😀 Po vysadeni na intráku sme šli do mesta, lebo Kamil sa vždy chcel odfotiť s prezidentom.

DSCF5507 DSCF5504

Prezidenta sme síce nezastihli ale mali sme česť spoznať čašníkov u “Rolanda”, ktorí vlastne neboli ani v skutočnosti čašníci ale herci z Ordinácie v ružovej záhrade. Doteraz ľutujem, že som si nevypýtala autogram. Náš super výlet sme ukončili pečením palaciniek, ktorými sme chceli podplatiť našu mrchu vrátničku. No ona bola neoblomná, jediné čo by ju obmekčilo bola hra Solitare, a tú sme so sebou nemali.

DSCF5521 ahojky

Tak sme museli presunút všetok náš inventár na vedlajšiu ubytovnu, kde som zažila velmi dlhu noc plnú zaujímavých rozhovorov. Ved Kamil isto vie 🙂

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s